de

Kurz pro pastorační pomocníky v děkanství boskovickém

Základní kurz bude probíhat ve čtyřech termínech

1. 21.1.2023
  2. 4.2.2023
  3. 18.2.2023
  4. 4.3.2023

Místo: fara Boskovice (farní učebna - vstup přes dvůr)

Časový rozvrh: 08:00 - 16:00 (mezi tím přestávka na oběd)

Oběd zajištěn přímo v prostorách fary (pokud není na přihlášce uvedeno, že zájemce oběd nechce, automaticky s ním na oběd počítáme)

Přednášející:

• Jiří Brník
  • Michal Polenda
  • Petr Košulič
  • Miroslav Šudoma

Na tento kurz bude navazovat:

• Půldenní praktický minikurz pro ty, kteří se budou připravovat na podávání sv. přijímání - tento minikurz bude 1.4. dopoledne (za tento minikurz se nebude nic platit; u tohoto minikurzu nebude sobotní oběd)
  • Dvoudení kurz četby Božího slova - pátek večer a kousek soboty pro ty, kteří se budou připravovat na lektorskou službu - tento kurz bude 17.3. večer a 18.3. (platit se bude podle počtu účastníků a ceny, která nám bude fakturována; u tohoto kurzu nebude sobotní oběd)

Přihlašování do 10.1.2023. ZDE.

Za každou farnost je možno přihlásit dva účastníky. Pokud některá farnost tento limit nevyužije, může ho přenechat farnosti jiné (po domluvě).

Účastníci se přihlašují přes svého faráře.

Cena základního kurzu je 2000,- Kč (platí příslušný farář). V ceně je oběd, studijní materiály a náhrady přednášejícím.

Pro informaci budou materiály zveřejňovány na této stránce.

Materiály jsou tady:

ZDE můžete přidat své hodnocení kurzu. Předem děkujeme za zpětnou reakci.